شورای اداری با حضور وزیر کشور در شهرداری بندرعباس برگزار شدبا حضور وزیر کشور، نشست شورای اداری شهرستان در تالار فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، در این نشست  " مصطفی محمد نجّار" که به همراه رییس جمهور و هیات دولت در دور چهارم سفر های استانی ، روز سه شنبه 22 فروردین ماه به هرمزگان سفر کرد با بیان اینکه استان هرمزگان و شهر بندرعباس با گذشته قابل مقایسه نیست و تحولات آن در سالهای اخیر، نماد و آینه ی تمام نمای پیشرفت و آبادانی است افزود:- آنچه دولت در حوزه های گوناگون انجام داده است دستاورد های بی شماری برای کشور بدنبال  داشته است و این تغییرات در حوزه های مختلف هوا فضا، صنایع دریایی، ریلی، حمل و نقل و کشتی سازی به خوبی قابل مشاهده است.وی گفت :- ثبات امنیت کشور نیز یکی دیگر از دستاورد های منحصر به فرد است و در حالیکه بسیاری از نقاط جهان مانند خاورمیانه دچار بحران شده اند ، جمهوری اسلامی ایران با همه تهدیدات دشمنان، بعنوان الگوی امنیت تبدیل شده است.

وزیر کشور با اشاره به اجرای طرح هدفمندی یارانه ها اظهار داشت :- اجرای این طرح در بخش سوخت در یکسال 15 میلیارد دلار صرفه جویی ارزی داشته است و چنانچه این طرح انجام نمی شد مصرف سوخت علاوه بر تبعات اقتصادی به مسئله ی امنیتی تبدیل می شد.

" نجّار" انجام چهار دوره سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت به استان ها را رکوردی دانست که در حال تبدیل شدن به مدل جهانی اداره کشور است.

وی با اشاره به قابلیت های بی شمار و قابل توجه استان هرمزگان و شهر بندرعباس گفت:- بسیاری از مناطق ساحلی این استان همچنان دست نخورده باقی مانده که می تواند برای افزایش جاذبه های گردشگری و ایرانگردی ، موثر واقع شود.

وی تصریح کرد:- تقویت زیر ساخت های تفریحی و گردشگری با رعایت ملاحظات و ارزش های فرهنگی و بومی در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

وزیر کشور در دور چهارم سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان هرمزگان بعنوان وزیر معین شهرستان بندرعباس ، تعیین شد.دفعات نمایش: 362