برگزاری مراسم پر فیض زیارت حضرت فاطمه زهرا(س) درنمازخانه پایانه مسافربری خلیج فارسبه گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس مراسم زیارت حضرت فاطمه زهرا(س) بانوی بزرگ دوعالم به همراه روضه خوانی وذکر مصیبت امروز با همت کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس با حضور پرسنل سازمان وسازمان های میادین وساماندهی مشاغل،حمل ونقل وترافیک و عموم مردم برگزار گردید.

کارشناس امور فرهنگی جحت  السلام والمسلمین مجید سالاری بر برگزاری زیارات ائمه اطهارومعصومین تاکید وافزود:

زيارت حضرت زهرا(س) فضائل زيادي دارد که يکي از آنها زيارت حضرت پيامبر(ص)است. درحديثي از پيامبر عظیم الشان اسلام آمده: کسي که مرا بعد از وفاتم زيارت کند، گويا فاطمه را زيارت نموده و کسي که فاطمه را زيارت کند، گويا مرا زيارت کرده و کسي که علي عليه السلام را زيارت کند، گويا فاطمه سلام الله عليها را زيارت نموده و کسي که حسن و حسين عليهماالسلام را زيارت کند، گويا علي عليه السلام را زيارت نموده و کسي که فرزندان آن دو را زيارت کند، گويا آن دو را زيارت نموده است.

وی ادامه داد:

امید است که با برگزاری برنامه ها مراسمات این چنینی بتوانیم با سیره وشخصیت حضرت فاطمه (س)بیشتر آشنا شویم وراه وروش زندگی ایشان را راه وروش زندگی خود قرار دهیم.دفعات نمایش: 125