Monday 21 November 2016

برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا درپایانه مسافربری خلیج فارسبه گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس:

مراسم پرفیض دعای روح بخش زیارت عاشورا به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی(ع) درنمازخانه پایانه مسافربری خلیج فارس برگزارشد.

کارشناس امور فرهنگی سازمان حجت الاسلام والمسلمین مجید سالاری گفت:

واقعه کربلا یک رویداد ساده دربستر تاریخ نیست ، بلکه برای تمام انسانهای آزاده دانشگاهی است که ذلت گریزی ،ستم ستیزی و حمایت ازدین وپایبندی به آداب و اصول اخلاقی را در تاثیرگذارترین شکل ممکن تدریس می کند . برای دشمنان دین نیز صحنه عبرتی است که آنان را به رهایی از رسارت و بندگی نفس فرا می خواند .

وی با آرزوی توفیق روز افزون افزود :
امید است تا در مجال ارزشمند اربعین  امسال ایران اسلامی بتواند با تفکر بر انگیزه نهضت عاشورا و تمسک به ریسمان مودت و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در مسیر سعادت و کمال گام برداشته و نمونه شایسته ای از شاگردان مکتب عاشورا باشند .

فرارسیدن اربعین حسینی را به دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت ( ع) تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان عزت و سربلندی مسلمانان ایران و جهان را مسئلت دارم

پایانه های مسافربری خلیج فارس به مناسبت اربعین حسینی سیاه پوش شدبه گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس:

با فرارسیدن اربعین حسینی پایانه مسافربری خلیج فارس سیاه پوش شد تا فضای سازی ایام عزای امام حسین (ع) انجام شود

و ادامه داد :

به مناسبت ایام عزای حسینی ( اربعین ) سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس اقدام به سیاه پوش کردن ونصب بنر در بخش های ساختمان های اداری و فروشگاههای تجاری ، محوطه ،سالن های انتظار مسافر و فروش بلیط و درب های ورودی مسافربری کرد.

 

صفحات سایت  1 2 [3] 4 ... 59 60 61

آرشیوخبرها

شاخه های مطالب