پیام تبریک مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس به مناسبت هفته دولت


سعید حسینی پور مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس درپیامی هفته دولت را تبریک گفت....


 

هرآنکس خدمت جانان جان کرد

به گیتی نام خود را جاودان کرد


پیام تبریک مدیر عامل سازمان پایانه مسافربری شهرداری بندرعباس:

هر ساله درچنین روزهایی دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ومردم ،به پاس خون دوتن از یاران امام امت وانقلاب ،شهیدان رجایی و باهنر گرامی می دارند یاد وخاطره کسانی را که نمونه ای بودند از اخلاص در خدمتگزاری وسادگی در منش ورفتار تا الگویی باشند ماندگار ،برای همه مسئولینی که دل در گرو خدمت به خلق و اهداف بلند نظام مقدس که ثمره خون شهدایی همچون شهیدان مظلوم  رجایی وباهنر است.لذا این ایام  را گرامی میداریم واز خداوند متعال سلامتی رهبری معظم انقلاب و توفیق دولت در پیشبرد اهداف وبرنامه ها آرزومندیم.


سعید حسینی پور

مدیر عامل سازمان  پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس


پیام تبریک مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس به مناسبت روز خبرنگار


سعید حسینی پور تازیانی مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس درپیامی روز خبرنگار را به همه فعالان رسانه ای تبریک گفت


 

 

 

« ن و القلم ومایسطرون»

سوگند به قلم وآنچه می نویسد (قلم:1)

هرساله در چنین روزی اهالی رسانه و قلم یاد وخاطره شهید صارمی،شهید راه قلم را گرامی میدارند.شهیدی که رسالتش راباخون خود تکمیل و سندی شد برای اثبات حق علیه باطل . باطلی که گاهی درنقاب تروریسم و افراط وگاهی درنقاب استعمار وتجاوزبه ملتها، موجب ناامنی و بروز بی ثباتی در نقاط مختلف دنیا شده است. ارزش وجایگاه شهید صارمی کم از شهدای هشت سال دفاع مقدس وشهدای مدافع حرم نیست، چرا که امثال شهید صارمی که در حوزه رسانه و فرهنگ فعال بوده اند در جنگ نرم افزاری پر هجمه ای ،قدم در راه دفاع از ارزش ها و نشان دادن چهره خبیث استعمار و تروریسم رشادت ها کرده اند.

بدین جهت گرامی می داریم یاد وخاطره همه شهدای این عرصه در 17 مرداد هرسال ، بخصوص شهید محمود صارمی خبرنگار صدا وسیمای جمهوری اسلامی و این روز را خدمت همه فعالین رسانه ای  تبریک وتسلیت عرض می نمائیم. باشد که خون این شهید ثمره ای شود در جهت اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی وارزشی باشد در امتداد ارزش قلم وروشنگری.

صفحات سایت  1 2 [3] 4 ... 90 91 92

شاخه های مطالب