استاندارهرمزگان : دوران خدمت دولت نهم ودهم برای مردم هرمزگان نماد پیشرفت وعدالت استاستاندار هرمزگان گفت :  دوران خدمت دولت نهم ودهم برای مردم استان هرمزگان نماد پیشرفت وعدالت است.

 

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل استانداری هرمزگان ؛ ‌ابراهیم عزیزی درمراسم استقبال از رییس جمهوری در ورزشگاه تختی بندرعباس ضمن قدردانی از چهارمین سفر رییس جمهوری وهیات دولت به استان ،‌اظهارداشت :  مردم خونگرم وولایتمدار استان هرمزگان در مبارزات نظام ستم شاهی، جنگ تحمیلی هشت ساله و دفاع از تمامیت ارزی كشورمان حضور فعال خود را به اثبات رسانده و وجود شهدا، جانبازان و آزادگان دراستان بیانگر این تعهد، تدین وپیوند دوستی مردم غیرتمند استان است.

وی بیان داشت: مردم غیور وهمیشه درصحنه خلیج فارس همواره آمده اند تا پیام دولت خویش را دریافت كنند و 5/27 درصد مشاركت در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره گذشته بیانگر این تعامل و همیاری است.

نماینده عالی دولت دراستان هرمزگان ادامه داد: مرز دسترسی به آبهای آزاد، داشتن نعمت خدادادی نفت وگاز، پتانسیل های شیلاتی، اشراف به تنگه هرمز و جزایر منحصر به فرد آن و قرارگیری در كریدور شمال وجنوب موقعیت ویژه به استان هرمزگان بخشیده و آن را به استانی استراتژیك درعرصه ملی تبدیل كرده است.

براي مردم استان هرمزگان دوران خدمت بي منت دولت هاي جنابعالي نماد توسعه و پيشرفت و تحقق بخش عمده آرزو هاي ديرينه و مظهر تجلي و تعالي همه جانبه توسعه اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي اين استان زرخيز و استراتژيك است .

عزیزی اضافه كرد: دولت نهم ودهم اهتمام ویژه ای در جهت عمران وآبادانی مناطق شهری وروستایی به عمل آورده و تحقق بخشی درزمینه تحول وتوسعه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی واشتغال و غیره از عمده آرزوهای دیرینه مردم این منطقه است.

وی افزود: فرآيند توسعه استان با شكل گيري دولت نهم و با پشتوانه مردم عزتمند و پرتلاش اين مرز و بوم و مشاركت همه جانبه آنها و تمركز برظرفيت هاي درون استاني و استفاده از كمك هاي ملي شتاب قابل توجهي گرفته است.

وی درادامه خطاب به ریاست جمهوری بیان داشت: از این كه خطه نیلگون خلیج فارس و مردم قناعت پیشه را برای دیدار مجدد برگزیده و با وجود اخلاص و مهروزی و پیام های آزادی بخش صمیمانه سپاسگذاریم

صفحات سایت  1 2 3 ... 90 91 [92]

شاخه های مطالب