مطلب - شاخه 'اخبار سازمان پایانه های مسافربری'

مراسم تودیع ومعارفه


ذلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشاءُ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ


مراسم توديع و معارفه سرپرست  سازمان مدیریت حمل ونقل بار ومسافر شهرداری بندرعباس درتاریخ 1396/07/12در محل سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان پایانه های مسافربری، مراسم توديع حسین اخلاقی و معارفه سعید حسینی پور به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار ومسافر شهرداری بندرعباس با حضورمعاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس وجمعی از پرسنل سازمان تاکسیرانی واتوبوسرانی وپایانه های مسافربری  برگزار شددراين مراسم بابک هاشمی ضمن از عملکرد حسین اخلاقی مدیرعامل سابق سازمان‌ تاکسیرانی ، خاطرنشان کرد: دوران هماهنگ و آرامی را در تاکسیرانی شاهد بودیم. وی ابراز امیدواری کرد که با استفاده از چابک‌سازی، استفاده از نیروها و امکانات، یکپارچگی خوبی در امور حمل و نقل برقرار شود.وی با اشاره به ادغام سه سازمان مرتبط با حمل و نقل در شهرداری بندرعباس ابراز امیدواری کرد که مجموعه‌ی پویایی تشکیل گردد.

 دوشنبه 17 مهر 1396 - 04:59:03

سلام بر محرم

جلوه ايثارو عشق


باز صدای نوحه جانان از این وادی به گوش می رسد و ناقوس جانها به لرزه می افتد آنگاه که با بالا رفتن دستهای حسینیان ،اشکهای زینب فرو می ریزد .

این چه سریست در کالبد هستی که با نام حسین و ناله بر مظلومیتش، تمام گناهان بخشوده می شود  ؟

پایتخت نشینان  دیار شور و شعور حسینی، در سرزمینی کوچک با دلی بزرگ به بلندای بیرق حسین همنوا با ناله آسمان و زمین، دوشادوش هم، نوای یالثارات الحسین سر می دهند و یا حسین گویان دل در گرو یار دارند .

یوسف زهرا ؛بیا که حسینیان چشم به راه دم مسیحاییت به سوگ حسین نشسته اند. بیا و داغ زینب را در غم از دست دادن برادر التیام بخش .

با شميم روحاني ماه خون و قيام ،تكايا و حسينيه ها با حضور عاشقان ابا عبدالله، جلوه ای دیگر از ارادت و اخلاص را به نمایش خواهد گذاشت و چه شیرین است آن زمان که کودک بیمار دیروز با پای برهنه سر بر آستانش می گذارد تا شکر گزار شفای تنش، نذری قربانی کند و چه شیرین تر است آن زمان که  مادری به رسم شکر گزاری از معبود و شفای فرزندش، خادم همیشگی اهل بیتش می شود.

عزاداران ابا عبدالله الحسین ظهری دیگر از غم و اندوه را به نظاره خواهند نشست و وا اسَفا گویان در میان دسته عظیم حسینیه ،واگویه های خود را با حسین و معبودش نجوا خواهند كرد.

آیا آزاده ای هست تا مرا یاری کند؟

کجاست آزادمرد دشت نینوا که ببیند آوای بلندش در طنین فریاد عزادارانش به گوش میرسد؟ حسینیان ...


محرم با همه شور و نوایش  آمد ...

هر که دارد هوس کربُ بلا بسم ا... 

 سه شنبه 4 مهر 1396 - 11:40:59

هفته دفاع مقدس


دفاع مقدس، نام ‏آشناترین واژه در قاموس حماسه ‏های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری ‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم ‏اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.

شهدا با اطاعت محض از ولايت فقيه ، بنيان‌گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خمینی (ره) پشتيبان ولايت فقيه ماندند تا به کشورمان آسيبي نرسد و ما نیز بايد به سفارشات و توصيه‌هاي رهبر انقلاب خود عمل كنيم .

دفاع مقدس دستاوردهای بزرگ و فراوانی نیز به دنبال داشت. یکی از مهمترین آن‏ها، دستاوردهای سیاسی است. بسیج همگانی مردم دلاور ایران بیش از هر چیز نشان از وحدت ملی و التزام جمعیِ ایرانیان به حفظ منابع و مرزها و سرمایه‏ های ملی بود و به همه دشمنان که چشم طمع به گنجینه‏ های کشور داشتند فهمانید که نمی‏توانند با زر و زور و تزویر ملتی را به استشمار خود در آورند.يكشنبه 2 مهر 1396 - 09:20:44

تسلیت هرمزگان(کان من علیها فان ویبقی وجه ربک ذوالجلال والاکرام)

سانحه غم انگیز واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان درصبح عید قربان

چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند

ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست

این ماتم جانگداز را به خانواده محترم شان صمیمانه تسلیت عرض نموده

و برای بازماندگان صبر و اجر و برای آن عزیزان سفر کرده علو درجات از ایزد منان  خواهانیم

روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباسشنبه 11 شهريور 1396 - 04:39:05

پیام تبریک مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس به مناسبت هفته دولت


 

هرآنکس خدمت جانان جان کرد

به گیتی نام خود را جاودان کرد


پیام تبریک مدیر عامل سازمان پایانه مسافربری شهرداری بندرعباس:

هر ساله درچنین روزهایی دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ومردم ،به پاس خون دوتن از یاران امام امت وانقلاب ،شهیدان رجایی و باهنر گرامی می دارند یاد وخاطره کسانی را که نمونه ای بودند از اخلاص در خدمتگزاری وسادگی در منش ورفتار تا الگویی باشند ماندگار ،برای همه مسئولینی که دل در گرو خدمت به خلق و اهداف بلند نظام مقدس که ثمره خون شهدایی همچون شهیدان مظلوم  رجایی وباهنر است.لذا این ایام  را گرامی میداریم واز خداوند متعال سلامتی رهبری معظم انقلاب و توفیق دولت در پیشبرد اهداف وبرنامه ها آرزومندیم.


سعید حسینی پور

مدیر عامل سازمان  پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس
دوشنبه 6 شهريور 1396 - 10:43:46

پیام تبریک مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس به مناسبت روز خبرنگار


 

 

 

« ن و القلم ومایسطرون»

سوگند به قلم وآنچه می نویسد (قلم:1)

هرساله در چنین روزی اهالی رسانه و قلم یاد وخاطره شهید صارمی،شهید راه قلم را گرامی میدارند.شهیدی که رسالتش راباخون خود تکمیل و سندی شد برای اثبات حق علیه باطل . باطلی که گاهی درنقاب تروریسم و افراط وگاهی درنقاب استعمار وتجاوزبه ملتها، موجب ناامنی و بروز بی ثباتی در نقاط مختلف دنیا شده است. ارزش وجایگاه شهید صارمی کم از شهدای هشت سال دفاع مقدس وشهدای مدافع حرم نیست، چرا که امثال شهید صارمی که در حوزه رسانه و فرهنگ فعال بوده اند در جنگ نرم افزاری پر هجمه ای ،قدم در راه دفاع از ارزش ها و نشان دادن چهره خبیث استعمار و تروریسم رشادت ها کرده اند.

بدین جهت گرامی می داریم یاد وخاطره همه شهدای این عرصه در 17 مرداد هرسال ، بخصوص شهید محمود صارمی خبرنگار صدا وسیمای جمهوری اسلامی و این روز را خدمت همه فعالین رسانه ای  تبریک وتسلیت عرض می نمائیم. باشد که خون این شهید ثمره ای شود در جهت اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی وارزشی باشد در امتداد ارزش قلم وروشنگری.دوشنبه 16 مرداد 1396 - 06:09:28

نقش عفاف و حجاب در عظمت زننقش حجاب و عفاف در عظمت زن

امام صادق (علیه‌السلام) فرموده‌اند: حیا و ایمان، هم‌سنگ و هم‌دوش یکدیگرند، هنگامی که یکی از آن برود، دیگری در پی آن می‌رود.

به مناسبت هفته عفاف و حجاب مراسمی بدین منظوربا حضور مدرس عفاف وحجاب سرکارخانم اسفندی وبانوان سازمان میادین ، سازمان حمل ونقل وترافیک ،سازمان اتوبوسرانی  وبسیج پایانه مسافربری در محل نمازخانه  سازمان پایانه های مسافربری برگزار گردید .دراین مراسم درمورد معانی حجاب بحث وگفتگو شد( بـا تـوجه بـه معانى ذکرشده درمى یابـیم حجاب امرى ظاهرى و در ارتبـاط بـا جسم است, یعنى پوشش ظاهرى افراد و بـویژه زنان را حجاب مى گویند, که مانع از نگاه نامحرم به آنان مى شود) در آخر مراسم از بانوان سازمان ها به منظور حفظ حجاب و پوشش اسلامی تقدیر و قدردانی گردید.

 

حضرت رسول اکرم (ص) فرموده‌اند: یکی از گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجابی هستند که برای فتنه و فریب مردان، خود را آرایش و زینت می کنند.چهارشنبه 28 تير 1396 - 09:09:25

(برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان درپایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس)


به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس  مراسم جشن نیمه شعبان به مناسبت میلاد آخرین شکوفه  باغ احمدی حضرت مهدی (عج) با همت کارکنان سازمان برگزار شد.این مراسم باشکوه بعداز اقامه نماز ظهروعصر باحضور پرشور نمازگزاران ، مسافران ارجمند و کارکنان سازمان برگزار گردید.

 

مانده ام با غم هجران نگارم چه کنم                         عمر بگذشت و  ندیدم رخ یارم چه کنم

چشم آلوده کجا دیدن دلدار کجا                                 چشم دیدار رخ دوست ندارم چه کنم

 

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس طی پیامی  میلاد بزرگ منجی عالم بشریت وعید نیمه شعبان راتبریک وتهنیت گفت:

خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت ، عدل گستر گیتی ،امام المبین حجت الله علی العالمین حضرت حجت بن الحسن العسکری ارواح العالمین له فدا ء را به عموم مردم مومن و ولایت مدار شهر بندرعباس و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض می نمائیم .دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 - 05:52:19

بازديد شهردار محترم بندرعباس با حضور هيئت همراه و جمعي از مسئولين از سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري بندرعباس

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري بندرعباس:
صبح روز پنجشنبه ٣٠ دي ماه شهردار محترم به همراه معاونين ،شهرداران مناطق،مشاورين و جمعي از مديران سازمان هاي وابسته شهرداري بندرعباس ازپايانه مسافربري خليج فارس ديدن نمودند.
اين بازديد جهت بررسي عملكرد سازمان و پروژه هاي در حال اجرا اعم ازعمراني و غير عمراني ،خدماتي وهمچنين پروژه هاي تكميل شده پايانه خليج فارس توسط شهردارمحترم و هيئت همراه به عمل آمد.
طي اين بازديد مهندس حسيني پور مدير عامل سازمان ضمن استقبال از حضور شهردار و هيئت همراه در پايانه مسافربري خليج فارس به معرفي پروژه هاي اجرايي و ارائه عملكرد سازمان پرداخت.

يكشنبه 3 بهمن 1395 - 05:50:26

عملیات اجرایی احداث فاز2پایانه صدف

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری بندرعباس:
عملیات اجرایی احداث سالن های فروش بلیط وانتظارمسافر پایانه صدف واقع در بلوار طالقانی با هدف ساماندهی ومدیریت متمرکز خطوط مسافربری سواری برون شهری از آبان ماه 95 آغاز به کار و درحال  پیشرفت  می باشديكشنبه 12 دي 1395 - 11:16:16

صفحات سایت  [1] 2 3 ... 16 17 18