مراسم تودیع ومعارفه


سعید حسینی پور بعنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار ومسافر معرفی شد...


ذلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشاءُ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ


مراسم توديع و معارفه سرپرست  سازمان مدیریت حمل ونقل بار ومسافر شهرداری بندرعباس درتاریخ 1396/07/12در محل سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان پایانه های مسافربری، مراسم توديع حسین اخلاقی و معارفه سعید حسینی پور به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار ومسافر شهرداری بندرعباس با حضورمعاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس وجمعی از پرسنل سازمان تاکسیرانی واتوبوسرانی وپایانه های مسافربری  برگزار شددراين مراسم بابک هاشمی ضمن از عملکرد حسین اخلاقی مدیرعامل سابق سازمان‌ تاکسیرانی ، خاطرنشان کرد: دوران هماهنگ و آرامی را در تاکسیرانی شاهد بودیم. وی ابراز امیدواری کرد که با استفاده از چابک‌سازی، استفاده از نیروها و امکانات، یکپارچگی خوبی در امور حمل و نقل برقرار شود.وی با اشاره به ادغام سه سازمان مرتبط با حمل و نقل در شهرداری بندرعباس ابراز امیدواری کرد که مجموعه‌ی پویایی تشکیل گردد.

 

سلام بر محرم


سازمان پایانه مسافربری شهرداری بندرعباس به مناسبت ماه محرم سیاه پوش شد

جلوه ايثارو عشق


باز صدای نوحه جانان از این وادی به گوش می رسد و ناقوس جانها به لرزه می افتد آنگاه که با بالا رفتن دستهای حسینیان ،اشکهای زینب فرو می ریزد .

این چه سریست در کالبد هستی که با نام حسین و ناله بر مظلومیتش، تمام گناهان بخشوده می شود  ؟

پایتخت نشینان  دیار شور و شعور حسینی، در سرزمینی کوچک با دلی بزرگ به بلندای بیرق حسین همنوا با ناله آسمان و زمین، دوشادوش هم، نوای یالثارات الحسین سر می دهند و یا حسین گویان دل در گرو یار دارند .

یوسف زهرا ؛بیا که حسینیان چشم به راه دم مسیحاییت به سوگ حسین نشسته اند. بیا و داغ زینب را در غم از دست دادن برادر التیام بخش .

با شميم روحاني ماه خون و قيام ،تكايا و حسينيه ها با حضور عاشقان ابا عبدالله، جلوه ای دیگر از ارادت و اخلاص را به نمایش خواهد گذاشت و چه شیرین است آن زمان که کودک بیمار دیروز با پای برهنه سر بر آستانش می گذارد تا شکر گزار شفای تنش، نذری قربانی کند و چه شیرین تر است آن زمان که  مادری به رسم شکر گزاری از معبود و شفای فرزندش، خادم همیشگی اهل بیتش می شود.

عزاداران ابا عبدالله الحسین ظهری دیگر از غم و اندوه را به نظاره خواهند نشست و وا اسَفا گویان در میان دسته عظیم حسینیه ،واگویه های خود را با حسین و معبودش نجوا خواهند كرد.

آیا آزاده ای هست تا مرا یاری کند؟

کجاست آزادمرد دشت نینوا که ببیند آوای بلندش در طنین فریاد عزادارانش به گوش میرسد؟ حسینیان ...


محرم با همه شور و نوایش  آمد ...

هر که دارد هوس کربُ بلا بسم ا... 

 

صفحات سایت  [1] 2 3 ... 90 91 92

شاخه های مطالب